Pustiměř – Švábenice

4.kolo muži 5.9.2004 16:30 Pustiměř : Švábenice 3:3 (3:1) Roman Kouřil, Petr Novotný, Josef Jiříček

Již po příchodu ke kadidlu jsem se dozvěděl že nám opět chybí gólman. Tak jsem opět musel domů pro věci. Utkání pro nás začalo velmi dobře. Nastěhovali jsem se před branku domácích a začali jsem si vytvářet jednu šanci za druhou. Bohužel pokaždé z neúspěšným koncem. Napřed Yen přehodil brankáře ale Josef Jiříček nešel do balonu dost důrazně takže bek domácích stihl s klidem odvrátit. Pak jsme si vypracovali několik rohů a standartních situací, ale k ničemu to nevedlo. Pustiměř se s námi jako pokaždé vůbec nemazlila. Nebýt dobrých přeskoků Yena po zákrocích domácích nestalo se nic horšího. A pak se stalo to nejhorší co se mohlo stát. V 25. minutě podnikli domácí první útok před naší šestnáckou a po odraženém míči se dostal do šance náš bývalý hráč a prostřelil mě 1:0. Po dalších pěti minutách šel vysoký balon na okraj šestnáctky a po nedorozumění stopera s gólmanem to bylo 2:0. Ve 25. minutě byl ve vápně domácích sražen Peca a pískala se penalta. Šel na ni Yen. Trefil gólmana a pak přestřelil bránu. Za další 2 minuty jsme si vypracovali nejpěknější akci v první půli. Fík našel Yena, který odcentroval a Peca bravurně hlavou zavěsil 2:1. Hra se přiostřila a po zákroku domácích musel na chvíli Peca opustit hřiště. Toho využili domácí a přes střed hřiště vysunuli útočníka do brejku který mě prostřelil 3:1. Po nešetrném zákroku upadl Kozina hlavou na zem, musel střídat. Na hřiště nastoupil Martin Jiříček. Poločas 3:1. V kabině udělal trenér pěkní vítr. Podle hry bylo vidět že na ně máme, ale po zbytečných chybách obránců a brankáře dostáváme zbytečné góly. Do druhé půle jsme nastoupili patřičně nabuzeni a opět jsem domácí začali přehrávat. Po krásné akci se před vápnem dostal k míči Josef Jiříček a nádhernou střelou snížil na 2:3. Po 15 minutách musel odstoupit kvůli nakopnutí z první půle Peca. Přišel Čudil a byl to vynikající tah. Čudil se postavil k zahrávání trestného kopu před rohem velkého vápna. Střela, kterou minuli úplně všichni, skončila v rohu branky a stav se změnil na 3:3! Domácí začali opět útočit. Potom přišla nejslabší chvilky našeho gólmana. Lehký míč do vápna jen vyrazil na nohu hostujícího útočníka který z hranice malého vápna minul úplně prázdnou bránu. Z takového zákroku mohl slabší povahy trefit šlak. Pak se gólman trochu zlepšil a vyřešil několik situací s přehledem. Přesně před koncem se Yen dostal do velké šance kde z bezprostřední blízkosti trefil pouze gólmana. Konec 3:3 SESTAVA: Hrnčiřík, Vymazal, Weiss, Kozák (Martin Jiříček), Obruča, Josef Jiříček, Derka, Petr Novotný (Kouřil), Hanák, Pištělka, Jan Hladký. BRANKY: Petr Novotný, Roman Kouřil, Josef Jiříček