Podolí – Švábenice

Podolí – Švábenice 2:1 (1:0) Sestava: Petr Uhlíř – Vladimír Kuška, Milan Gruber, Jiří Pokorný, Petr Kabele – Štěpán Hladký (46. minuta Vojtěch Kabele), Miroslav Boniatti, Lukáš Hladký, Jan Stříž – Martin Novotný, Jan Hladký Branka: 60. minuta Miroslav Boniatti Asistence: 60. minuta Lukáš Hladký Žlutá karta: 27. minuta Jan Hladký.

Za deštivého a chladného počasí jsme započali další týden, kdy odehrajeme v rychlém sledu tři utkání. Hřiště bylo i tak ve výborném stavu a několik fanoušků cestovalo na okraj Brna.

Domácí hráli více silový fotbal, který se nám dařilo těžko eliminovat a dostávat se do šancí. Hráli v pevném obraném bloku, který se těžko překonával.

Podolí hrozilo především z rychlých brejků. Jeden se jim vydařil ve 14. minutě. Petr Uhlíř první střelu dokázal ještě vyrazit, ale dobíhající Marek A stochastic distribution of hard drive recovery software not only varies on each read, but also over time and with temperature differentials. Jaroš nám vstřelil první branku. Prohráváme 1:0.

Díky promáčenému terénu bylo k vidění několik minel na obou stranách.

Do druhé půle jsme na domácí vlítli a snažili se vývoj zvrátit. Povedlo se v 60. minutě po přihrávce Lukáše Hladkého a vběhnutí Miry Boniatti do vápna. Ten nečekal a snažil se ihned ohrozit branku. Stříleně centrovaný míč domácí hráč líznul a poslal do sítě. Srovnáno na 1:1.

Diváci čekali náš tlak, který se nekonal. Naopak domácí nás několik minut přímo drtili a nepouštěli k míči. Nedařilo se nám vůbec z tohoto tlaku vymanit. Přesto si z tlaku domácí nevytvořili žádnou šanci na vstřelení branky.

Asi pět minut před koncem se nám podařil brejk a Mates Novotný místo uklizení míče do prázdné branky nastřelil tyčku. Bohužel platilo, nedáš, dostaneš. Minutu před koncem řádného času se domácí hráč odhodlal vystřelit cca z 20 metrů a přízemní střela na mokrém terénu zapadla k tyčce. Prohráli jsme 2:1

Utkání by spíše slušela remíza, která se nám nepodařila udržet.