Pačlavice – Švábenice B

9.kolo 6.10.2002 15:30 Pačlavice : Švábenice B 4:3 (3:3), Miloš Skácel, Radim Kříž, Tonda Navrátil
Béčko hrálo na hřišti favorita naší skupiny v Pačlavicích. V prvním poločase se hrál nadprůměrný fotbal. První gól jsme obdrželi po nepokrytí hráčů ve vápně. Chvíli na to jsme vyrovnali po rohovém kopu Koziny, zabojování Prdě ve vápně a doražení Skaldy míče do sítě 1:1. Pak přišla chvilka rozhodčího, který faul před vápnem vsunul do vápna a kopala se proti nám penalta 1:2. Po přímém kopu, který zahrál Tonda Navrátil si nádherně naběhnul Prďa a vyrovnal na 2:2. Pak jsme si nepokryli Pučana, který nám dal třetí gól. Pár minut před koncem poločasu kopal opět Tonda přímák a Pačlavice si krásnou hlavičkou dali vlastní gól. Poločas tak skončil 3:3. I když jsme v první půlce pořád dotahovali výsledek byli jsme lepším a nebezpečnějším mužstvem. V druhém poločase jsme začali odcházet fyzicky a převahu získaly Pačlavice. Soustředili jsme se pouze na bránění. Bohužel jsme neudrželi remízu po centru do našeho vápna a prohráli jsme 3:4. V druhém poločase byli Pačlavice lepším mužstvem, přesto si nevytvořili mnoho šancí. V závěru jsme ještě mohli vyrovnat z kopačky Miše Weissa. Bohužel na míč ve vápně nedosáhl. Podrobnější a kvalitnější komentář najdete na stránkách Pačlavic. SESTAVA: Knap, Kuška (Dobeš), Kozák, Radek Obruča, Michal Novotný, Kříž (Jan Hladký), Navrátil, Hanák, Weiss, Doleček, Skácel. BRANKY: Miloslav Skácel, Radim Kříž, Antonín Navrátil.