Pačlavice – Švábenice

11.kolo muži 19.10.2003 15:00 Pačlavice : Švábenice 3:0 (0:0)
Favorizované Pačlavice nás v úvodu ničím zajímavým nepřekvapily. Snažili jsme si podržet jejich nejlepší hráče, kteří neměli možnost rozdávat míče svým spoluhráčům. Bohužel jsme se několikrát pozapoměli a Pačlavice pohrozily nebezpečnými brejky. Hned v úvodu zahrozil z pravé strany stříleným centrem Mira Válek a brankář Pačlavic tak tak vytlačil na roh. Snažili jsme se spíše nakopávat míče dopředu a Pačlavice se pokoušeli postupným útokem zdolat naši branku. V super šanci se po rychlé akci zjevil Tonda Navrátil, ale ikdyž byl sám na Stěndu tak Pačlavice do vedení neposlal. Pak přišla chvilka, jinak vcelku dobrého rozhodčího, když neuznal penaltu po jasné ruce stopera Pačlavic. Pačlavice byly fotbalovějším týmem, ale překvapivě více střel mezi tyče jsme měli v první půlce mi. Jejich střely šli většinou mimo nebo jsme je včas zblokovaly. Poločas skončil 0:0. Druhé poločasy máme vždy slabší a proto jsme se chtěli soustředit na úvodní nápor Pačlavic. Bohužel se nám to nepodařilo. Po centru do vápna jsme nechali osamoceného hráče, který hlavou poslal Pačlavice do vedení. Pár minut na to po neskutečně laxním rozehrání jsme dostali druhý gól. Pačlavice už byly jednoznačně lepší týmem. Asi v polovině druhého poločasu se proti nám kopala penalta po ruce, kterou už rozhodčí viděl a Pučis se nemýlil. Pak už se hrál vcelku nezáživný fotbal a zápas skončil vítězstvím Pačlavic 3:0. Podrobnější komentář naleznete také na stránkách Pačlavic. SESTAVA: Stěnička, Hrnčiřík, Kudlička, Derka (Novotný), Hanák, Kozák, Weiss, Válek , Doleček, Skácel (Punčochář), Pištělka