Opatovice – Švábenice B

13.kolo 31.3.2002 Opatovice:Švábenice B 1:1

Béčko jelo na hřiště Opatovic, momentálně druhého týmu tabulky. V úvodu jsme neměli ze soupeře žádný respekt a v pohodě jsme se dostávali do šancí. Po jedovaté střele Fika z větší vzdálenosti se podařilo brankaři pouze tak tak vyškrábnout míč na tyč. Bohužel Pepa (v hospodě nic neporučil) ze vzdálenosti 2 metrů netrefil branku (jako vždycky). Pak se stalo něco co nebývá zvykem. Kudla s velké vzdálenosti nazdařbůh nakopl míč a ten se ocitl na břevně. Brankař si míč málem srazil do branky. Opatovice si pak dokázali vytvořit spoustu vyložených šancí. V obraně nám to pěkně hořelo. Naštěstí to všichni řešili stejně jako Pepa. Pepa si to pak vynahradil vybojovaným rohem, který sám kopnul na přední tyč a pěkně naběhnutý Radim Kříž míč protáhl hlavou k vzdálenější tyči. Vedli jsme 1:0. Do konce poločasu jsme se stáhli a Opatovice nás pěkně zatlačily. Opět to zavánělo gólem. Poločas přesto skončil 1:0 pro nás. V druhém poločase jsme vystřídali obranu. Bohužel jsem byli neschopní udržet míč na našich kopačkách aspoň chvíli ve předu. Přesto jsme soupeře k ničemu nepustili a neměl žádnou šanci ke vstřelení gólu. Naše neschopnost udržet míč se prohloubila po nástupu Piliny. Po jednom jeho velkém zabojování se soupeři podařilo udělat brejk, dostat se do šance a dát vyrovnávací gól. Zápas tak skončil zaslouženě 1:1. SESTAVA: Kuška, Šebesta, Dragoun (Dobeš), Novotný Michal, Kudlička (Rejpal), Kříž, Pištělka, Radek Obruča (Kubík),Mirek Obruča, Derka, Doleček. BRANKY: Kříž.