Lysovice – Švábenice B

9.kolo 7.10.2001 Lysovice:Švábenice B 2:0

Béčko jelo na hřiště Lysovic. Pomalu neměl kdo hrát a tak bych chtěl poděkovat Šišovi, že nám pomohl. Zápas začal zraněním Jarka Synka a Romana Kouřila. Hrálo se dost tvrdě. Zápas byl vyrovnaný, ale bohužel zápas výrazně ovlivnil rozhodčí. Dělal chyby na obou stranách a hráči obou mužstev z toho byli na mrtvici. Bohužel jsme to odnesli mi penaltou, která vůbec nebyla. Poločas tak skončil 0:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili s jasným cílem vyrovnat. Bohužel rozhodčí stál i nadále za h…. a vymýšlel si kraviny na obě strany. Po další slabé chvilce rozhodčí neodpískal jasný ofsid a dostali jsme další gól. Zápas jsme tak prohráli 0:2. Obě mužstva po zápase doufali, že se s tímto rozhodčím už nesetkají. SESTAVA:Punčochář, Šebesta, Dvořák, Synek (Derka), Vrána, Dragoun, Šiška, Karl, Dobeš, Kubík (Skácel), Kouřil (Rejpal).