Letonice – Švábenice

Zdravím. Série 14 zápasů bez porážky pokračuje. Povinné vítězství nad soupeřem z dolních pater tabulky okresního přeboru bylo rozhodnuto již v prvém poločase. Letonice-Švábenice 1:5 (0:3) Sestava: Stěnička – P Knap, J Judas, M Jičinský, M Gruber – P Novotný, L Hladký, M Boniatti, J Stříž – H Hladký, R Jičinský. Střídání: 66 min. H Stříž za J Stříže. 70 min. Š Hladký za H Hladkého. Branky: R Jičinský 3x, H Hladký 2x, Přihrávky: M Boniatti 3x, M Jičinský 1x, H Hladký 1x. Střely na bránu: 14x. Centry: 11x. Rohy: 5:8.

Nástup do začátku utkání se nám vydařil. V 6 min. po standartce M.Jičinského, se za obranou domácích dostal k míči H.Hladký a poprvé rozjásal naše fanoušky. 0:1.

Naši hráči předváděli dobrou kombinační hru, kterou domácí hráči zastavovali za cenu hrubých zákroků. Ve 23 min. poslal J.Stříž do uličky H.Hladkého, který byl sražen ve vápně. Následnou penaltu s jistotou proměnil R.Jičinský. 0:2.
Naše obrana pracovala s přehledem a zvláště  P.Knap podporoval naši ofenzívu.  V 37 min. po rychle rozehraném autu H.Hladkého, se dostává k míči M.Boniatti, který předložil tutovku R.Jičinskému a bylo 0:3.

Druhý poločas jsme kontrolovali hru a další šance nenechaly na sebe dlouho čekat. V 66. min si M.Boniatti převzal na půlce míč a svůj únik korunoval přihrávkou na zcela volného H.Hladkého, který doklepl míč do brány. 0:4.
Domácí se dostali do šance po sporné ruce P.Knapa ve vápně. Penaltu v 83 min. proměnili 1:4.
Další naše pěkná akce se zrodila v poslední minutě zápasu. Š.Hladký přihrává M.Boniattimu, ten přechází přes tři hráče, dalšímu dává jesle a následně předkládá před prázdnou branku R.Jičinskému. Riša si vychutnal koncovku a v 90 min upravuje na konečných 1:5.

Další dobře odehrané utkání za námi a teď je před námi nepříjemná čtrnáctidenní pauza k vůli přeloženému zápasu s Radslavicemi.