Komořany – Švábenice

6.kolo muži 19.9.2004 16:00 Komořany : Švábenice 0:6 (0:2) 3x Petr Novotný, Michal Weiss, Jan Hladký, Roman Kouřil
Ve 4. minutě přišla naše rychlá akce po ose Weiss – Čuďa -Yjen, který začal na vápně kličkovat a nic z toho nebylo.V 9. minutě zahrával Peca z pravé strany trestný kop po překrásné střele skončil míč v síti. 0:1. V 11. minutě centroval od rohového praporku Martin Jiříček a naběhnuvší Yjen z malého vápna přestřelil. Ve 13. minutě Čuďa zahrával trestný kop a gólman domácích bravurně vyrazil. V 20. minutě nám zatrnulo, protože pokud uděláme vzadu chybu, tak pořádnou a pokazí to všichni najednou. Domácí se tak dostali do obrovské šance, kterou nevyužili. V 21. minutě předložil Peca nádherný centr Čuďovi. Stačilo pouze nastavit nohu, kterou Čuďa nastavil blbě a míč tak skončil nad brankou domácích. V 26. minutě jsme měli další vyloženou šanci, ale nízký centr byl na “dlouhou nohu”. V 34. minutě kopal Peca trestný kop od rohového praporku. Kopnul to na přední tyč, kde zabojoval Miša Weiss a domácí si míč sklepli do sítě. 0:2. V 37. minutě se domácí dostali podruhé na naši půlku a opět to byla vyložená šance, kterou bravurně vyřešil v brance Milan Trněný. Poločas skončil našim vedením 0:2. V 2. minutě druhého poločasu zahrával trestný kop Skin a jen těsně minul branku domácích. V 3. minutě centroval Martin Jiříček a Čuďa z penalty hlavou přestřelil. V 7. minutě našel Čuďa Yena, který z voleje trefil gólmana. V 10. minutě byl sražen Martin Jiříček ve vápně a kopala se penalta, kterou proměnil Peca. 0:3. V 21. minutě minutě centroval Yjen a Martin Jiříček to měl na “dlouhou nohu”. Po rozehrání udělali domácí chybu. K míči se dostal Miša Weiss, který okamžitě vystřelil a trefil tyč. K odraženému míči se dostal Yjen a vstřelil náš čtvrtý gól. 0:4. V 25. minutě utekl po levé straně Miša Weiss a předložil další tutovku Čuďovi, který nohu už nastavil správně a zvýšil na 0:5. V 27. minutě zahrával Fazula trestný kop a trefil spojnici břevna a tyče. V 30. minutě našel Yjen na velkém vápně Mišu Weisse, který v pádu prostřelil gólmana domácích a uzavřel tak skóre na 0:6. Statistika zápasu: ROHY 2:9 — OFSAJDY 2:6 — KARTY 2:0 — FAULY 14:20 — STŘELY NA BRANKU 2:13 — STŘELY MIMO BRANKU: 3:10. SESTAVA: Trněný, Pištělka, Obruča, Hanák, Petr Novotný, Martin Jiříček, Weiss, Michal Novotný, Derka (Vymazal), Jan Hladký, Kouřil (Punčochář) BRANKY: 3x Petr Novotný, Jan Hladký, Michal Weiss, Roman Kouřil.