Komořany – Švábenice

23.kolo muži 30.5.2004 16:30 Komořany : Švábenice 1:1 (0:1), David Hanák
Za hezkého počasí a s Kudlem na místě předstopera jsme hráli na hřišti Komořan, které se snaží zachránit v soutěži. Stěnda se v naší brance dle očekávání nudil, ale ani mi jsme domácímu gólmanovi také moc nezatápěli. Našim hráčům chyběla trošku závěrečná myšlenka ke vstřelení gólu. Nakonec jsme se branky dočkali po faulu na Yjena a Pecově zahraném přímém kopu si Pavók pěkně vběhnul do vápna a nohou vsítil vedoucí gól. Branka nás moc nezvedla a hrál se i nadále upracovaný fotbal plný faulů. V 5. minutě druhého poločasu bohužel Miša Weiss přidržel za dres pronikajícího útočníka a obdržel červenou kartu. Trošku jsme se stáhnuli a Komořany začaly zlobit. V 70.minutě Komořany vyrovnaly z přímého kopu, který se kopal z “malého rohu” a díky větru se stočil přímo do sítě. Konečně jsme se zvedli a předvedli jsme nespočet vyložených šancí. Bohužel tak jako nedávno doma s Habrovanami jsme gól nevstřelili. Komořany i v druhém poločase předvedly velké množství faulů. Za jeden z nich dostali v poslední minutě také červenou kartu. Bohužel se zranil Peca a Roman Dvořák. Zápas tak skončil remízou 1:1. SESTAVA: Stěnička, Weiss, Kudlička, Kozák, Dvořák (Josef Jiříček), Hanák, Novotný Petr (Skácel), Pištělka, Hladký Jan, Derka (Martin Jiříček), Doleček BRANKY: David Hanák
Řekli před utkáním:
Kuča (věrný fanoušek): Dnes vyhrajeme. To je jasný.
Besťa (vinař, bývalý předseda): Odtud bychom měli body přivézt domů.
Řekli po utkání:
Milan Pištělka (dnes zaskakující na místě stopera): Teď nás všechny naše šance pěkně mrzí.
Jaromír Doleček (nejlepší střelec): Je to škoda. Dnes jsem měl dvakrát na noze gól.