Kohoutovice – Švábenice

Kohoutovice – Švábenice 2:0 (0:0) Sestava: Pavel Veselý – Vladimír Kuška, Petr Deutsch (57. minuta Milan Gruber), Jiří Pokorný, Tomáš Orel (25. minuta Štěpán Hladký) – Vojtěch Kabele, Miroslav Boniatti, Petr Kabele, Jan Stříž (77. minuta Jiří Stříž) – Martin Novotný, Jan Hladký Žluté karty: 18. a 67. minuta Jan Hladký Červená karta: 67. minuta Jan Hladký

V nezvyklém čase 17:30 v pracovní středu jsme museli zajíždět k dohrávce do brněnských Kohoutovic. Někteří díky pracovním povinnostem nemohli dorazit nebo přijeli po začátku utkání, včetně pomezního rozhodčí. Cestu si našlo i několik našich věrných fanoušků.

Díky nuceným změnám v sestavě všichni očekávali, jak se s tím popereme. První půle nebyla špatná a měli jsme několik šancí, které se nám nepodařilo využít. Stejné to bylo i na druhé straně, kdy nás domácí ohrožovali po střelách ze všech pozic. Podařilo se jim několikrát nastřelit naše břevno.

V 67. minutě pro nás přišla rána ve formě druhé žluté karty a následné červené karty. Honza Hladký musel předčasně pod sprchy.

Domácí to nakoplo a nepouštěli nás vůbec do hry. Jakákoliv kombinace nám činila obrovské problémy. Ztráceli jsme míč po důrazném napadání kohoutovických hráčů. Trest přišel velmi brzy v 69. minutě po chybě v naší obraně a lobu. Prohráváme 1:0.

Tlak domácích neustával a v 76. minutě jsme prohrávali již 2:0 po rychlé akci po pravé straně a křížné přízemní střele.

Domácí neustále tlačili a chybovali ve vyložených brankových příležitostech, kdy nastřelili několikrát naše břevno.

Další branku jsme již nedostali. Domácí hráli jednoduchým stylem, nakopnutím míče dopředu, následovaný bojem o míč a okamžitým pokusem o zakončení. Po slušné první půlce jsme se v druhém poločase tomuto stylu nedokázali vůbec přizpůsobit.

Domácí hráli velmi důrazně. Odneslo to několik našich hráčů krvavými šrámy a nemožností pokračovat ve hře, nebo pokračovat pouze s velkým sebezapřením.

Tentokrát stojí za zmínku také výkon rozhodčího, který byl velmi jemně řečeno neuspokojivý a bohužel byl pro smích a zlost fanouškům a hráčům obou týmů.

Utkání lze hodnotit jako náš nejhorší druhý poločas jara a nejhorší výkon hlavního sudí, který byl prozatím k vidění.