Ježkovice – Švábenice

3.kolo 26.8.2001 Ježkovice:Švábenice 1:0
Áčko tentokrát cestovalo na hřiště do Račic, kde se střetlo s mužstvem Ježkovic. Hrálo se už v deset hodin ráno. Hned v úvodních minutách jsme na otřesném hřišti převzali iniciativu (pokud tam už někdo rostla tráva tak byla po kolena). V desáté minutě po přihrávce Zdenka Hrdy se podařilo Fikovi přestřelit z malého vápna branku. Nedařilo se nám udržet míč a kupili jsme spoustu chyb. Celé naše mužstvo se nacházelo v krizi a nebylo schopné něco vymyslet a pěkně si přihrát. Ve dvacáté minutě po křídle utekl hráč Ježkovic a centroval na velké vápno, kde nabíhali hráči z druhé vlny. Přišla střela a míč byl v naší síti. Poločas skončil 1:0 pro Ježkovice. V druhé půli jsme začali tlačit a byla z toho naše největší šance v utkání. Lukáš Hladký se prodral do vápna odcentroval na volného Zdenka Hrdu, který bohužel z malého vápna pouze trefil gólmana Ježkovic. Ke konci zápasu jsme byli nuceni otevřít obranu a z toho vyplynula penalta proti nám. Pět minut před koncem zápasu ji bravurně Milan Stěnička chytil. Zápas tak skončil překvapivě 1:0 pro Ježkovice. SESTAVA: Stěnička, Navrátil, Hanák, Weiss, Obruča, Hladký, Válek, Petr Novotný, Ing. Šiška (Michal Novotný), Hrda, Pištělka (Hrnčiřík).