Ivanovice na Hané B – Švábenice

26.kolo 16.6.2001 Ivanovice na Hané B – Švábenice 0:3

Áčko v posledním zápase této sezóny nezklamalo a po poločase 2:0 pro nás, vyhrálo na nádherném trávníku v Ivanovicích na Hané přesvědčivě 3:0. Hned od úvodu jsme ukázali kdo bude pánem na hřišti. Fík si nádherným zašontáním (jako vždy) přišel pro faul a z následného přímého kopu vstřelil branku Roman Sedlařík. Hru jsme i nadále pevně drželi v rukou a soupeře k ničemu vůbec nepouštěli. Hrál se poklidný fotbal na velmi dobrém terénu. Vytvořili jsme si několik šancí, které zůstaly nevyužity. Nakonec v první půli po nenápadné akci se otevřela obrana před Davidem Karlem a z hranice velkého vápna vstřelil druhý gól. V druhé půli se pokračovalo v solidním tempu a opět si soupeř nic nevytvořil a mi ho ani k ničemu nepouštěli. Neustále jsme měli míč pod kontrolou a vytvořili jsme si několik tutovek. Po jednom z rohových kopů se dostal míč k Michalu Hladkému, který hlavou završil zápas na konečných 3:0 pro nás. Za áčko si dnes z béčka zahrál Fík a Radži.