Habrovany – Švábenice

8.kolo muži 28.9.2003 16:00 Habrovany : Švábenice 3:0 (1:0)
Nastoupili jsme na nejhorším hřišti planety s velkým sebevědomím a jistotou, že zápas vyhrajeme a nemusíme pro to nic udělat. Bohužel jsme se zmýlili a hned v úvodu jsme dostali gól po několika chybách v obraně. Hráli jsme velice nedůrazně a nic se nám nedařilo. Rozhodčí nám bohužel v první půli upřel jasnou penaltu na Dolka, která nás mohla zvednout. Všichni naši hráči hráli odevzdaně a všech chyběla jiskra a bojovnost. Poločas skončil vedením Habrovan 1:0. V kabině jsme se snažili vyhecovat, ale nějak to nepomohlo. Hned ve čtvrté minutě jsme po dalších neskutečných chybách v obraně dostali druhý gól. Po tomto gólu jsme otevřeli hru a snažili se hrát dopředu. Vydrželo nám to asi půl hodiny, kdy jsme sice měli míč na kopačkách a předváděli konečně fotbal v rámci možností habrovanského oraniska. Bohužel to bylo k ničemu. Neměli jsme žádnou vyloženou šanci a gólman Habrovan mohl klidně odejít ze hřiště. Za celou půli míč nemířil mezi tyče. Hrály jsme vyloženě vabank a podle toho hra vypadala. Habrovany měly čím dál více vyložených brejkových šancí a mohli jsme být rádi, že byli v koncovce neschopní. Nakonec 5 minut před koncem po odkopu od naší branky se míč velmi rychle vrátil zpět a skončil v naší síti. Prohráli jsme tak po velmi špatném výkonu 0:3. Naše hra byla celkově neurovnaná a chyběl nám klid a bojovnost z minulých zápasů. SESTAVA: Stěnička, Obruča, Hanák, Kozák, Weiss, Derka, Válek, Gabrišák (Marianík), Martin Jiříček (Kříž), Doleček, Josef Jiříček