Dražovice B – Švábenice

7.kolo 23.9.2001 Dražovice B:Švábenice 0:2
Áčko jelo na deset hodin ráno na hřiště Dražovic. Hráčům Dražovic se na rozbahněném terénu moc nechtělo hrát, ale nakonec se přece jenom hrálo. Mužstvo Dražovic se potácí na konci tabulky a tak se předpokládalo naše vítězství. Jenže na velmi těžkém terénu se mohlo stát cokoliv. Naše uklidnění přišlo naštěstí hned v úvodu po nádherné přihrávce Mirka Válka do vyložené šance, ve které se ocitl Zdenek Hrda. Šel sám na gólmana a v klidu zavěsil. Dražovice se do šancí moc nedostávali. První poločas skončil 1:0 pro nás. V druhém poločase jsme si vytvořili pár pěkných brankových příležitostí. V úvodu se nám moc nevracela záloha, a proto také několikrát zahrozili hráči Dražovic.. Po jednom z našich rohových kopů, který kopal Lukáš Hladký na přední tyč, se podařilo Milanu Pištělkovi hlavou míč dopravit do sítě domácích. Vedli jsme 2:0. Obrovskou šanci jsme také měli, když se tři naši hráči řítili na jednoho nebo také po střele Michala Weisse do nohou gólmana. Bohužel jsme už žádnou šanci nevyužili a zápas na velmi těžkém terénu skončil naším vítězstvím 2:0. SESTAVA: Stěnička, Navrátil, Hanák, Weiss, Obruča Petr, Hrda, Hladký Lukáš, Novotný Petr, Válek, Vymazal (Pištělka), Šmehlík. BRANKY: Hrda, Pištělka.