Dražovice B – Švábenice

4.kolo muži 31.8.2003 10:00 Dražovice B : Švábenice 0:1 (0:1), Šmehlík
Pro nás vždy smrtící začátek zápasu v 10:00 vyloženě vyhovoval vracející se legendě Romanu “Kukletovi” Šmehlíkovi. Hned v 30 vteřině zápasu po pasu Pavóka do vápna na Gabrišáka a jeho přiťuknutí na Kuklety se s ničím nepáral a vsítil první gól. V prvním poločase stál za zmínku ještě perfektní obraný zákrok Koziny, který čistě odebral míč útočníkovi Dražovic, který se již sám mířil na branku. Získal si tak potlesk všech přítomných i nepřítomných diváků. Pak přišla horká chvilka, když rozhodčí odpískal nafilmovanou penaltu proti naší brance. Stěnda penalty normálně chytá a tentokrát dokonce vůbec nemusel zasahovat. Dražovický “herec” kopálista nastřelil pouze břevno. Pak přišla chvilka Kuklety, který se po perfektním zpracování ocitl sám před brankařem a bohužel velmi laxně zakončoval pouze patičkou. Poločas tak skončil 1:0 pro naše barvy. V druhém poločase jsme předvedli perfektní a zároveň infarktový beton. Dražovice hráli a mi pouze brejkovali a zakopávali do koupaliště. Vypadalo to, že s přehledem pískající rozhodčí zápas ukončí pro nedostatek míčů. Dražovice byly totálně bezzubé. Hráli pořád přes svou pravou stranu, kde jsem je nepustili do žádné šance. Sice měli míč na kopačkách, ale vůbec se nedostali k zakončení. Pak nečekaně málem vsítil vlastní gól Radek Obruča a Stěnda podržel. Z brejku zahrozil ještě Kukleta, ale přeloboval vše co mu stálo v cestě a něco podobného předvedl ještě Miša Weiss, který centroval až moc daleko za dva osamocené hráče ve vápně. V závěru zápasu se Dražovice blýskly perfektní střelou k tyči, kterou všichni již viděli v síti, ale leopardím skokem Stěnda míč chytil. Zápas tak skončil výhrou 1:0. SESTAVA: Stěnička, Novotný, Obruča, Hanák, Kozák, Weiss (Václav Sypěna), Šmehlík, Válek, Pištělka (Kudlička), Gabrišák (Derka), J.Hladký BRANKY: Šmehlík