Chvalkovice n/H B – Švábenice B

11.kolo 21.10.2001 Chvalkovice n/H B:Švábenice B 2:1

Béčko také jelo na hřiště Chvalkovic. Hráli jsme ve slátané sestavě, protože chybělo deset hráčů širšího kádru (Dolek, Skalda, Répalis, Pepin Derka, Skin, Radži, Čuďa, Kozina, Kudla, Laďa Dobeš). Zápas byl z počátku vyrovnaný a po tom co brankař špatně provedl odkop od branky se dostal míč k Rosťovi, dal ho do uličky Milanu Stěničkovi a ten šel sám na gólmana. Nemýlil se a vedli jsme 1:0. Těsně před poločasem se dočkali také domácí po centru do vápna a zakončením hlavičkou. Poločas tak byl 1:1. V druhém poločase jsme vystřídali Fíka a na hřiště šel Pilina. Byl to jediný hráč na střídání. Hned v úvodu druhé půle se zranil Radim Kříž a dohrávali jsme v deseti. Ke konci zápasu už byla výhoda jednoho muže znát. Měli jsme několik vyložených šancí po rychlých brejcích. Žádnou šanci jsme nevyužili. Nakonec jsme ke konci zápasu po špatném odkopu dostali zbytečný gól a prohráli tak 1:2. SESTAVA: Knap, Šebesta, Dvořák, Pištělka (Kubík), Dragoun, Vrána, Karl, Kříž, Trněný, Hrnčiřík, Stěnička. BRANKY: Stěnička.