Chvalkovice na Hané – Švábenice

16.kolo muži 11.4.2004 16:00 Chvalkovice na Hané : Švábenice 2:1 (2:0) Gabrišák
Za nepříznivého počasí a zimy jako v Rusku jsme přijeli do “Ruska” ukořistit alespoň bod. Prvních 10 minut to vypadalo vcelku slušně a podařilo se nám vstřelit také gól, který nebyl po odpískaném faulu uznán. Pak domácí začali využívat větru a nakopávali míče do našeho pokutového území. Hráli jsme velmi špatně a domácí měli míč více na svých kopačkách. Přesto si vyložené šance nevytvářeli. Šance jsme jim spíše tvořili sami. Po špatném odkopu Pavóka v 33 minutě jsme dostali první gól. O šest minut později poslal Yjen útočníka Chvalkovic do vyložené šance a ten se po samostatném nájezdu nemýlil a vstřelil druhý gól Chvalkovic. Poločas tak skončil 2:0. Do druhé půle jsme vystřídali dva hráče a chtěli překvapit tak jako v Hošticích. Po 18 minutách se nám to podařilo po centru Petra Gabrišáka do vápna, kde zabojoval Dolek a obránce si míč srazil do sítě. 2:1. Díky větru jsme se dostávali více před branku Chvalkovic, ale nepodařilo se nám na ni nebezpečně vystřelit. Po snížení na 2:1 jsme otevřeli obranu a Chvalkovice se tak dostávali do brejkových situací, které jsme s menšími obtížemi zvládali. Bohužel se nám nepodařilo vyrovnat díky výborné obraně domácích, horšímu terénu a naší nemohoucnosti. V první půli byly Chvalkovice lepším mužstvem. V druhé půli jsme hru částečně srovnali, ale Chvalkovice si, díky naší otevřené obraně, vytvářely více šancí. Tento zápas jsme si prohráli sami díky tomu, že jsme na oba góly pěkně namazali. SESTAVA: Stěnička, Kudlička (Gabrišák), Novotný Petr, Hanák, Punčochář, Hladký Jan, Kozák, Pištělka (Skácel), Weiss, Válek, Doleček, BRANKY: Gabrišák