Chvalkovice na Hané – Švábenice

16.kolo 13.4.2003 15:30 Chvalkovice na Hané : Švábenice 3:2 (2:2), Skácel, Roman Dvořák
Áčko jelo na horkou půdu do Chvalkovic na Hané. Na hřišti jsme předváděli vyrovnanou partii. Bohužel po ruce Vítka Válka ve vápně se na nás kopala penalta. Prohrávali jsme tak 0:1. Pak přišla chvilka našeho obránce a brankaře a bylo to 0:2. Současný stav neodpovídal hře na hřišti, kde jsme Chvalkovice místy přehrávali. Po přímém kopu Peca málem zabil gólmana a opakovanou střelu opět gólman taktak vyrazil. Nakonec míč do branky dopravil nesmrtelný Skalda, který už dopoledne vstřelil tři góly v Pustiměři. Stav se korigoval na 1:2. Už v nastavené minutě kopal z poloviny hřiště Roman Dvořák přímý kop a po zavolání brankaře “mám” ho tam měl. Míč nečekaně nabral výšku za pomoci větru a skončil v síti. Romana málem kleplo a všem předvedl jak se mají hráči radovat po vstřelenou gólu. Poločas tak skončil remízou 2:2. V druhém poločase jsme pokračovali v dobré hře. Bohužel opět přišla slabší chvilka naší obrany a prohrávali jsme 2:3. Měli jsme ještě jednu vyloženou šanci, kdy se strhla obrovská trma vrma před brankou Chvalkovic. Bohužel nikdo z našich hráčů nedokázal míč dopravit do branky. Přestože by zápasu slušela více remíza, tak zápas tak skončil naši prohrou 2:3. SESTAVA: Indra, Weiss (Josef Dvořák), Sedlařík, Roman Dvořák, Hanák, Novotný Petr, Kouřil (Jan Hladký), Válek Vít, Válek Miroslav, Novák Tomáš, Skácel (Hrnčiřík). BRANKY: Skácel, Roman Dvořák