Černá Hora – Švábenice

V 5-tém kole jsme jeli na výlet do Jugoslávie. Zápas se nám výsledkově, herně a karetně moc nepovedl. Černá Hora – Švábenice 3:1 (1:0) Sestava: Martin Vymazal – Milan Gruber, Michael Jičínský, Jiří Pokorný, Tomáš Orel (85.minuta Michal Petřek) – Petr Deutsch, Lukáš Hladký, Petr Novotný, Radim Kroutilík (46.minuta Štěpán Hladký) – Jakub Kapounek, Jan Hladký (75.minuta Martin Novotný). Branka: 57.minuta Lukáš Hladký Přihrávka: Jan Hladký. Žluté karty:28. a 70.minuta Jiří Pokorný, 39. a 72. minuta Milan Gruber. Červené karty:70.minuta Jiří Pokorný, 72. minuta Milan Gruber.

Sestava se v tomto utkání nijak zásadně neměnila. Jen za vykartovaného Petě Knapa šel na kraj obrany Tomáš Orel. Již na první pohled bylo jasné, že se bude jednat o bojovné utkání, vzhledem k menším rozměrům hřiště. Průběh prvního poločasu tomu také odpovídal. Mnoho soubojů, rychlého přistupování k hráčům a nic moc pohledný fotbal. Domácí ukazovali znalost své půdy a moc nás před svou branku nepouštěli. Hra byla vyrovnaná. Šest minut před koncem první půle přišel trest, po našem laxním přístupu a sérii několika rohů. K hlavičce se dostal domácí střelec Petr Honsnejman a domácí šli do vedení 1:0.

V úvodu druhé půle jsme opět udělali chybu a nechali domácího Pavla Jonáše dojít až do středu hřiště k hranici velkého vápna. Nikým neatakován v poklidu loboval našeho brankaře. Prohráváme v 48. minutě 2:0.

Ještě jsme nic nevzdávali, ale bylo vidět zklamání z průběhu hry. Naděje svitla v 57. minutě po faulu domácího brankaře na pronikajícího Honzu Hladkého. Penaltu kopal opět brácha Lukáš, který tentokrát zakončoval nadvakrát. 2:1

Utkání bylo neustále bojovné a vyrovnané a ani jedno mužstvo výrazně nevynikalo. Kritická chvíle nastala v 70. a 72. minutě. Nejdříve byl vyloučen po druhé kartě kapitán Jirka Pokorný a následně také Milan Gruber. Všechny karty byly po faulech. Lehla na nás deka a utkání mohl zvrátit jedině nějaký rychlý brejk. Naděje svitla v 80. minutě, kdy byl také po druhé žluté kartě vyloučen domácí Antonín Mazal. Bohužel se stal opak. V 85. minutě jsme inkasovali třetí branku. Po přímém kopu domácí Libor Čech donesl míč do sítě na klíně.

Utkání se následně dohrávalo a nebylo již nic k vidění. Naše hra momentálně trpí neklidem a hledá se pořád pohoda na kopačky. Velmi kazíme přihrávky a v tomto utkání jsme dokonce nekopali ani jeden rohový kop. Do dalšího utkání nám chybí dva vykartovaní obránci a třetí pořád ještě čeká na trest, protože minulý týden jeho prohřešek nebyl projednán.

Trenér Miroslav Boniatti:
První poločas jsme se nedokázali prosadit přes dobře sformovanou domácí obranu a naopak jsme po rohovém kopu inkasovali. V druhém poločase jsme nezvládli začátek a domácí se dostali do dvojbrankového vedení. Po snížení na 2:1 jsme měli šanci zvrátit výsledek, ale dvě hloupé vyloučení po sobě a zranění Honzy Hladkého umožnilo soupeři zvýšit svůj náskok a dovést utkání do vítězného konce.

Muži I.B:Č.Hora-Švábenice 3:1 (1:0)

05.09.2011 18:36

Střelci: Honsnejman, Jonáš, Čech

Č.K.: Mazal

Sestava: Trávníček, Kapoun (Luksch 90.m.), Měcháček, Štrof (Peša 88.m.), Tatíček, Širůček, Mokrý (Menoušek 81.m.), Jonáš,Čech, Mazal, Honsnejman

Trenér: Jaroslav Málek

Ve velice bojovném utkání jsme dokázali nováčka soutěže porazit a připsat si další důležité tři body! Po několika slibných možnostech se nám podařilo vstřelit první branku až ve 39. miutě , když se po centru Libora Čecha prosadil hlavou Petr HONSNEJMAN.

Po velmi vydařené kombinační akci ve 48. minutě vzniklo vedení 2:0. Tonda Mazal na závěr přihrával a Pavel JONÁŠ přehodil gólmana hostí. Soupeř snížil v 57. minutě, když rozhodčí odpískal penaltu za faul Marka Trávníčka, ten ji ještě dokázal vyrazil, ale na dorážku již nemohl reagovat. V 68. a v 77. minutě museli předčasně do sprch dva švábeničtí hráči, aby je v 80. minutě po dvou žlutých kartách následoval Tonda Mazal. Třetí, uklidňující branku jsme přidali v 80. minutě, když centroval Zdeněk Širůček a šťastným střelcem byl Libor ČECH.