Brankovice – Švábenice

Zdravím. Velice kvalitní utkání, bohužel se špatným výsledkem pro nás. Brankovice – Švábenice 2:0 (0:0).  Sestava: Stěnička – Knap, Jičinský, Pokorný, Hrda – Stříž J, Judas, Hladký L, Novotný, Stříž H. – Boniatti, Střídání: 71 min. Jiříček M. za Stříže H. 85 min. Gruber za Novotného, Jiříček J. za Stříže J. Rohy: 3:10.

Od první minuty tohoto zápasu jsme svou hrou nepustili soupeře do žádné šance. Naše rohové kopy odvraceli domácí s velkým úsilím. Tutovku neproměnil Pokorný, když v 34 min. po průniku přes dva hráče trefil brankaře. Druhý poločas začali lépe domácí, když v 59 min. po rohu, zcela volný hráč otevřel skore utkání 1:0. Naši hráči přidali na tempu a jeden centr za druhým směřoval do vápna. Dobře hrající domácí obránci však nepustili naše hráče do koncovky. Naši snahu o vyrovnání ukončili domácí v 80 min. Po rozehraném autu se dostal domácí hráč po centru ke střele a zvýšil na 2:0. Šťastnější domácí už výsledek udrželi. Naši hráči potvrdili zvyšující se výkonost a jenom špatná koncovka nás připravuje o lepší výsledky.