Brankovice – Švábenice

24.kolo 3.6.2001 Brankovice – Švábenice 3:1

Áčko nedokázalo potvrdit svoje momentální druhé místo v tabulce a prohrálo v Brankovicích 1:3. Musím pochválit Michala Weissa a Fíka, protože dokázali velmi dobrým způsobem odehrát celý zápas za béčko i áčko. Za obě mužstva pak nastoupil ještě Miloš Skácel a Jarek Doleček. Zápas se vůbec nevyvíjel špatně hráli jsme solidní fotbal, ale bohužel jsme obdrželi branku. Naštěstí jsme ještě do poločasu dokázali z nohy Tondy Navrátila vyrovnat. Střílel na branku z levé strany a trefil se přesně k vzdálenější tyči. Brankař neměl šanci. Poločas tak skončil 1:1. V druhém poločase jsme zvýšili tlak a neustále bušili do obrany Brankovic. Bohužel jsme místo vstřelení branky obdrželi dvě branky po přečíslení obrany z brejků. Měli jsme snad několik stovek standardních situací a ani z jediné jsme nedokázali vstřelit gól. Bohužel jsme kvůli této nemohoucnosti prohráli 1:3.