Brankovice – Švábenice

1.kolo 12.8.2001 Brankovice:Švábenice A 0:1
Áčko první zápas odehrálo v Brankovicích. Zápas se odehrál na hrbolatém, ale jinak pěkném trávníku. Zápas vypadal vyrovnaně a bylo jasné, že rozhodne jen malá drobnost. Bylo spousta šancí ke vstřelení gólu na obou stranách. Kluci se asi nakazili od béčka v nevyužívání vyložených šancí. Po několika nevyužitých šancích nakonec v poslední minutě přišel roh, který kopal Lukáš Hladký a Zdeňa Hrda hlavou zavěsil do šibenice. V druhém poločase byla hra i nadále vyrovnaná, pouze co se změnilo byla nervozita hráčů na obou stranách, která vyvrcholila v napadení Lukáše Hladkého a ke konci zápasu Petra Novotného. První zákrok ocenil rozhodčí žlutou kartou a bohužel druhý zákrok ho vůbec nezajímal. Zápas byl až do konce vyrovnaný a šance byly na obou stranách. Několikrát po sobě šel sám na brankaře Zdeňa Hrda. Bohužel nedal. Zápas tak skončil 1:0 pro nás. Dovezli jsme tak tři body z horké půdy Brankovic. SESTAVA: Stěnička, Navrátil, Weiss, Hanák, Vymazal (Hrnčiřík), Pištělka (Obruča Petr), Válek, Šiška, Hladký Lukáš, Novotný Petr, Hrda Zdeněk. BRANKY: Hrda